Zacisk spawalniczy 600mm 90 stopni Kennedy KEN5390360K MTM
dostępny
Cena regularna:
444,20 zł
Cena regularna:
361,14 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zacisk spawalniczy 600mm 90 stopni Kennedy KEN5390360K
Kennedy KEN-539-0360K
KEN5390360K
60mmx90 DEG WELDING ANGLE CLAMP Kennedy KEN5390360K
Kennedy KEN-539-0360K
SM.CK016,248,8ZLNE
Jednoosobowy montaż i obsługa, wykonany z żelaza hartowanego pokrytego miedzią, wrzeciono zapobiegające rozpryskowi, uchwyt w kształcie litery T umożliwia duży nacisk w celu pewnego zaciśnięcia. Łatwy montaż na stole warsztatowym lub maszynowym.
Waga: 10.5kg.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140232365 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Szerokość szczęk | 60 mm |
| Waga całkowita | 5.3 |
| Supplier Part No. | 5390360K |
| UNSPSC Code | 27112121 |
| Waga elementu | 5.3 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Zakres chwytu | lb pound |
| Typ | Welding Clamp |
| Body Material | Cast Iron |
| Screw Material | Copper-plated Cast Iron |
| Angle Type | Fixed |
| Materiał szczęk | Copper-plated |
| Maximum Opening Capacity | 35mm |
| Minimum Opening Capacity | 0mm |
| Maximum Clamping Angle | 90 ° stopni |
| Minimum Clamping Angle | 90 ° stopni |
| Opening Capacity Range | 35mm |
| Clamping Angle Range | ° stopni |
| Jaw Length | 60mm |