Zaciski do belek 1 tona Matlock MTL9411010K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$123.11
Cena regularna:
$100.09
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zaciski do belek 1 tona Matlock MTL9411010K
Matlock MTL-941-1010K
MTL9411010K
1.0 TON BEAM CLAMP C/W CERTIFICATE Matlock
MTL-941-1010K
SM.CK016,269,2ZLNE
Narz
Zakres ud??wigu 1000 do 5000 KG. SzczÄ™ki zaciskajÄ...ce majÄ... na celu zmniejszenie stresu ko?‚nierzy poprzez dystrybucjÄ™ obciÄ...??enia zdala od krawÄ™dzi belki. ?atwy monta?? z uchwytem gwintowanym. Pasuje do szerokiego zakresu szeroko?›ci ko?‚nierzy i belek. Wykonane sÄ... zgodnie z normami EN 13155: 2003 + A2: 2009 oraz EC DyrektywÄ... Rady UE 2006/42 w sprawie zgodno?›ci produkcji maszyn.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| Capacity | 1000 kg |
| EAN13 Barcode | 5036140064218 |
| Supplier Part No. | 9411010K |
| UNSPSC Code | 31162905 |
| Waga | 4.8 kg |
| Szerokość | 75 - 220 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | 64mm |
| Flange Width | 75 - 220mm |
| Numer produktu | MBC1T |
| Waga | 4.8kg |
| Standard, norma | A2:2009 EC Council Directive 2006/42/EC Machinery compliant. EN 13155:2003 |
| Lifting Capacity/Maximum Load | 1000kg |
| Finish/Colour | Powder Coated Yellow |