Zapasowa głowica do dozownika Avon AVN9793020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
ZAPASOWA GLOWICA DO DOZOWNIKA AVON Avon AVN9793020K
Avon AVN-979-3020K
AVN9793020K
ZAPASOWA GLOWICA DO DOZOWNIKA AVON Avon
AVN-979-3020K
SM.CK016,3,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Mocna konstrukcja z funkcją bezzwrotną i wbudowanym hamulcem. Do użycia z taśmą 76mm. Dostępne w dwóch szerokościach i z lub bez regulatora naciągnięcia.
Akcesoria:
AVN-979-3010K - Zapasowe ostrze
AVN-979-3020K - Zapasowa głowica
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140077515 |
| eCl@ss Code | 24230401 |
| Supplier Part No. | 9793020K |
| UNSPSC Code | 24102202 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Core Size | 76mm |
| Typ | Spare Wiper |
| For Tape Width | 76mm |
| Dispenser Capacity | |
| Additional Features |