Zapasowa nasadka powietrzna 1,4mm Star STA2592010G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapasowa nasadka powietrzna 1,4mm Star STA2592010G
Star STA-259-2010G
STA2592010G
AIR CAP FOR 1.4mm GRAVITY FEED SPRAY GUN Star
STA-259-2010G
SM.CK016,98,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Spray Gun Accessories - Spare Air Caps
Spare Air Caps
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Star |
| eCl@ss Code | 21060000 |
| Supplier Part No. | FOR S-106-1G |
| UNSPSC Code | 27131500 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość całkowita | 34mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Typ | Air Cap |
| Nozzle Size | 1.4mm |
| Compatible Materials | |
| Overall Diameter | 38mm |
| Air Consumption | CFM cubic feet per minute |
| Air Inlet Size | |
| Compatible Hose Inner Diameter | mm |
| Reservoir Capacity | cc cubic centimetre |
| Air Pressure | psi pounds per square inch bar bar |