Zapasowa rysik zamka do kątowanika kombinowanego 12" Kennedy KEN5977136K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapasowa rysik zamka do kątowanika kombinowanego 12" Kennedy KEN5977136K
Kennedy KEN-597-7136K
ZAPASOWY RYSIK do kątownika KOMBINOWANEGO 12"
KEN-597-7136K
Opis produktu
Szerokie zastosowanie. Może być używany do testowania kątów prostych, miary kwadratu, pomiaru głębokości, miary kątów, wykonywania oznaczeń, pomiaru wysokości i jako miarka. Zawiera narzędzie do znakowania. Głowica z odlewu aluminiowego z listwą 150mm oraz głowica z cynkowego odlewu z listwą 300mm. Listwy pomiarowe precyzyjnie wykończone.Spare Lock Nut and Mandrel = Zapasowa śruba zamka & trzpien
Spare Scriber = Zapasowy rysik
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Angle Type | |
| Blade Dimensions | |
| Długość ostrza | 300mm; 12" |
| Szerokość ostrza | |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kolor | Gold |
| Kod EAN13 | 5036140144583 |
| Kod eCl@ss | 21170303 |
| Features | Depth Gauge, Spirit Level |
| Powłoka, wykończenie | Bez połowki, niepokryty |
| For Use With | |
| Graduation Marking Colours | |
| Graduation Type | 12" calowe |
| Zawiera | |
| Materiał | Aluminium; |
| Waga całkowita | 0.002 |
| Nr produktu | KEN-597-7136K |
| Typ | Combination Square & Rule |
| Kod UNSPSC | 27111800 |
KEN5977136K
ZAPASOWY RYSIK DO KATOWNIKA KOMBINOWANEGO 12" Kennedy
KEN-597-7136K
SM.CK016,9,2ZLNE
Narzędzia Cromwell