Zapasowa szufladka do regałów duża Kennedy KEN5939640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LARGE DRAWER FOR STORAGECABINET Kennedy KEN5939640K
Kennedy KEN-593-9640K
KEN5939640K
LARGE DRAWER FOR STORAGECABINET Kennedy
KEN-593-9640K
SM.CK016,30,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zapasowe szuflady do regałów do magazynowania Kennedy
Zapasowe szuflady:
KEN-593-9600K - Małe,
KEN-593-9620K - Średnie,
KEN-593-9640K - Duże.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Depth | 140 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140063020 |
| eCl@ss Code | 21100490 |
| Wysokość | 59 mm |
| Size | Large |
| Supplier Part No. | 5939640K |
| UNSPSC Code | 56121802 |
| Waga | 154 g |
| Szerokość | 54 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Opaque |
| Drawer Qty | 1 |
| Finish | |
| Number of Shelves | |
| Głębokość całk. | 140mm |
| Wysokość całkowita | 59mm |
| Długość całkowita | mm |
| Szerokość całk. | 280mm |
| Typ produktu | Drawer Cabinet |
| Drawer Height | 59mm |
| Drawer Depth | 140mm |
| Drawer Width | 280mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Overall Diameter | mm |
| Product Material | |
| Number of Panels |