Zapasowe dzielniki do średnich i dużych szuflad 133x50mm 5szt. Senator SEN5939720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapasowe dzielniki do średnich i duzych szuflad 133x50mm 5szt. Senator SEN5939720K
Senator SEN-593-9720K
SEN5939720K
ZAPASOWE DZIELNIKI DO SREDNICH I DUZYCH SZUFLAD 133x50mm (OPAK-5) Senator
SEN-593-9720K
SM.CK016,9,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zapasowe dzielniki do regałów do magazynowania Senator
Zapasowe dzielniki:
KEN-593-9700K - Małe,
KEN-593-9720K - Średnie/Duże.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140045040 |
| eCl@ss Code | 20130000 |
| Waga całkowita | 0.054 |
| Size | Medium/Large 50 x 133mm |
| Supplier Part No. | 5939720K |
| UNSPSC Code | 24112401 |
| Waga | 104 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Natural |
| Finish | Polypropylene |
| Głębokość całk. | 133mm |
| Wysokość całkowita | 50mm |
| Szerokość całk. | mm |
| Typ produktu | Divider Kits |
| Liczba elementów | 5 szt; elem. |
| Product Material | Plastic |