Zapasowe ostrze N80K do otworów i rowków Swiss+Burr SWT1092090N
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapasowe ostrze N80K - do otworów i rowków Swiss+Burr SWT1092090N
Swiss+Burr SWT-109-2090N
SWT1092090N
Zapasowe ostrze N80K - do otworów i rowków Swiss+Burr SWT1092090N
SWT-109-2090N
SM.CK016,27,2ZLNE
Skrobaki ręczne marki SWISS+BURR działają szybko i efektywnie, przy wykrawaniu otworów, rowków, i krawędzi.Są to modularne skrobaki z wymiennymi rękojeściami, chwytami i ostrzami zaprojektowanymi aby zaspokoić wszelkie aplikacje. Wybór ostrzy z HSS i węglika spiekanego, pogłębiaczy, zdzieraków jest dostępny do każdego specyficznego celu. Ostrza SWISS+BURR są wymienne z powszechnie używanymi markami jak: Kennedy®, Noga®, Ruko®, Seco®, Snap-Tap® i Stellram®.
Zapasowe ostrza N80
Okrągłe ostrza HSS z podwójną krawędzią, do krawędzi prostych i metalowych arkuszy, dających przy skrawaniu wiór spiralny.
Zapasowe ostrza N80K
Ostrza HSS z ośmioma krawędziami tnącymi do otworów i rowków klinowych do szerokości 15mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal szybkotnąca, HSS |
| Typ ostrza | Deburring Blade |
| Producent | SwissBurr |
| Kierunek skrawania | Clockwise |
| EAN13 Barcode | 5036140043930 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Copper; Brass; Cast Iron; Plastics; Stainless Steel |
| Supplier Part No. | SWT-109-2090N |
| Surface Application | Slot/Keyway |
| Trade Letter | N |
| Trade Number | N80K |
| UNSPSC Code | 27111526 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | 151-29258 |
| Typ | N80K |
| Waga | 10g |
| Compatible Holder | KB3 Keyway Burr |