Zapasowe ostrze do ściągaczki do mycia okien 300mm 12" Cotswold COT9073830K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
REPLACEMENT RUBBER FOR 12" S/S SQUEEGEE Cotswold COT9073830K
Cotswold COT-907-3830K
COT9073830K
REPLACEMENT RUBBER FOR 12" S/S SQUEEGEE Cotswold
COT-907-3830K
SM.CK016,12ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do szybkiego usuwania wody z okien nie pozostawiając smug. Gumowy uchwyt nie ślizga się nawet wtedy, gdy jest mokry. Może być mocowany na drążkach przedłużających. Sprężynowe zatrzymywanie końcówki pozwala na zamocowanie rączki w dowolnym miejscu na długości ostrza. Wymienna gumowa wkładka.
COT-907-3830K = Zapasowe ostrze 300mm (12")
COT-907-3840K = Zapasowe ostrze 450mm (18")
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 12" cal |
| Długość ostrza | 300 mm |
| Producent | Cotswold |
| EAN13 Barcode | 5036140326385 |
| Supplier Part No. | 9073830K |
| UNSPSC Code | 47121902 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Rubber |
| Numer produktu | 907-383 |
| Typ | Replacement Rubber Squeegee Blade |
| Size | 300mm 12" cal |