Zapasowe szczęki i nakrętka do klucza do rur 12"Kennedy KEN5674620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
SPARE JAW & NUT FOR 12" H/D PIPE WRENCH Kennedy KEN5674620K
Kennedy KEN-567-4620K
KEN5674620K
SPARE JAW & NUT FOR 12" H/D PIPE WRENCH Kennedy
KEN-567-4620K
SM.CK016,20,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Do standardowych i wysokowydajnych kluczy do rur.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140297630 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 5674620K |
| Typ | Heavy Duty |
| UNSPSC Code | 27111708 |
| Wrench Size | 12" cal |
| Wrench Size | 305 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | mm |
| Handle Colour | |
| Handle Type | |
| Jaw Type | Standard |
| Długość całkowita | mm |
| Typ | Spare Nut |
| Wrench Size | 305mm |
| Liczba elementów | |
| Maximum Jaw Capacity | mm |
| Standard, norma | DIN 5234 - 1992 |
| Handle Material | |
| Protection Features | |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-wanadowa, CrV |