Zapasowe wężyki do smarownic olejarek 255mm 10" Kennedy KEN5401970K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zapasowe wężyki do smarownic olejarek 255mm 10" Kennedy KEN5401970K
Kennedy KEN-540-1970K
KEN5401970K
10" NYLON SPOUT FOR PLASTIC OIL CAN Kennedy
KEN-540-1970K
SM.CK016,9,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zapasowe końcówki (wymienne)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140296886 |
| eCl@ss Code | 21043101 |
| Głębokość całk. | 12 |
| Długość całkowita | 260 |
| Waga całkowita | 0.021 |
| Szerokość całk. | 12 |
| Spout Length | 255 mm |
| Supplier Part No. | 5401970K |
| Typ | Flexible |
| UNSPSC Code | 27112905 |
| Waga elementu | 17 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | |
| Materiał | Nylon |
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całkowita | mm |
| Body Finish/Coating | |
| Spout/Nozzle Length | 255mm |
| Overall Diameter | mm 10" cal |
| Design Features |