Zapinki na zakładkę 16mm 1000szt. Avon AVN8350720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
16mm SNAP ON SEALS (pudełko 1000) Avon AVN8350720K
Avon AVN-835-0720K
AVN8350720K
16mm SNAP ON SEALS (BOX-1000) Avon
AVN-835-0720K
SM.CK016,89,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Seals
Snap On: Placed over the overlapping strap ends.
Lap Over: Must be threaded onto strap before tensioning.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 1000 |
| Producent | Avon |
| Opis | Snap on |
| EAN13 Barcode | 5036140324817 |
| Długość | 16 mm |
| Supplier Part No. | 8350720K |
| UNSPSC Code | 31162406 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | |
| Długość całkowita | |
| Szerokość całk. | 16mm |
| Typ produktu | Strapping Seal |
| Sealing Type | Snap-On |