Żarówka halogenowa 500W 110V Kennedy KEN2823110K
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka halogenowa 500W 110V Kennedy KEN2823110K
Kennedy KEN-282-3110K
Żarówka halogenowa 500W 110V
KEN-282-3110K
Opis produktu
Odpowiednie do stosowania we wszystkich standardowych oprawach oświetleniowych z czujnikami ruchu, reflektorach z podstawkami, oświetleniach roboczych na trójnogach itp.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140103740 |
| Kod eCl@ss | 27110625 |
| Input Voltage | 110 V |
| Waga całkowita | 0.015 |
| Kod UNSPSC | 39111613 |
| Wattage | 500 W |
| WEEE Compliant | Yes |
| Waga elementu | 15g |
KEN2823110K
ZAROWKA HALOGENOWA 500W 110V Kennedy
KEN-282-3110K
SM.CK016,9,8ZLNE
Narzędzia Cromwell