Żarówka próżniowa 2,4V 0,4A do latarki 015 2szt. Edison EDI9130240K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka próżniowa 2.4V/0.4A do latarki 015 2szt. Edison EDI9130240K
Edison EDI-913-0240K
EDI9130240K
KC-016,6ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 1 |
| Marka, producent | Edison |
| Opis | 2.4V/0.4A |
| EAN13 | 5036140078765 |
| ecl@ss | 27119001 |
| Oznaczenie | EDI-913-0240K |
| To Suit Torch | EDI -904- 0150K, EDI-904-0700K |
| Type | Vacuum Bulb |
| UNSPSC | 39111610 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Battery Size | |
| Candle Power | |
| Kolor | |
| Head Diameter | mm |
| Lumens | lm lumens |
| Długość całkowita | mm |
| Numer produktu | EDI-913-0240K |
| Seria | |
| To Suit Torch | EDI9040150k EDI9040700K |
| Voltage | 2.4 V voltage |
| Waga | g gram |
| Barrel Diameter | mm |
| Bulb Type | Vacuum |
| Beam Distance | m metre |
| Battery Life | hr hour min. minute |
| Case Material | |
| Design Features | |
| Battery Type | |
| Number of Batteries | |
| Rechargeability | |
| Body Style | |
| Beam Features | |
| Resistant Properties |