Zasuwka i skobel 10" Matlock MTL9497100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasuwka i skobel 10" Matlock MTL9497100K
Matlock MTL-949-7100K
MTL9497100K
ZASUWKA I SKOBEL 10" Matlock
MTL-949-7100K
SM.CK016,36,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obracalne, pod kłódkę, łatwe do montażu.
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070066 |
| Finish | Czarny |
| Długość | 10" cal |
| Długość | 254 mm |
| Supplier Part No. | HS149MPP0250BK |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Czarny |
| Hinge Type | Single |
| Długość | 254mm 10" cal |
| Materiał | |
| Numer produktu | HS149MPP0250BK |
| Typ produktu | Heavy Duty Hasp & Staple |
| Shackle Type | Horizontal |
| To Suit Shackle | mm |
| Szerokość | mm |