Zasuwka i skobel 8" Matlock MTL9497080K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasuwka i skobel 8" Matlock MTL9497080K
Matlock MTL-949-7080K
MTL9497080K
ZASUWKA I SKOBEL 8" Matlock
MTL-949-7080K
SM.CK016,22,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Obracalne, pod kłódkę, łatwe do montażu.
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz
Black = Czarne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070035 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 203 mm |
| Długość | 8" cal |
| Supplier Part No. | HS149MPP0200ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Galvanised |
| Hinge Type | Single |
| Długość | 203 mm 8" cal |
| Materiał | |
| Numer produktu | HS149MPP0200ZP |
| Typ produktu | Heavy Duty Hasp & Staple |
| Shackle Type | Horizontal |
| To Suit Shackle | mm |
| Szerokość | mm |