Zasuwka i skobel bezpieczny 6" Matlock MTL9497930K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasuwka i skobel bezpieczny 6" Matlock MTL9497930K
Matlock MTL-949-7930K
MTL9497930K
ZASUWKA I SKOBEL BEZPIECZNY 6" Matlock
MTL-949-7930K
SM.CK016,13,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Długie ramiona skobla, solidne wykończenie, generalnego użytku.
Wykończenie:
Zinc Plated = Cynkowane
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140069602 |
| Finish | Zinc Plated |
| Długość | 152 mm |
| Długość | 6" cal |
| Supplier Part No. | HS617-PP0150ZP |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Zinc Plated |
| Hinge Type | Single |
| Długość | 150mm 6" cal |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | HS617-PP0150ZP |
| Typ produktu | Safety Hasp & Staple |
| Shackle Type | Vertical |
| To Suit Shackle | mm |
| Szerokość | mm |