Zasuwka z kółkiem 151mm Matlock MTL9497120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasuwka z kółkiem 151mm Matlock MTL9497120K
Matlock MTL-949-7120K
MTL9497120K
ZASUWKA Z KOLKIEM 151mm Matlock
MTL-949-7120K
SM.CK016,35,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Popularna zasuwka do furtek i drzwi.
Povrch:
Galvanised = Galwan.
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140065611 |
| Finish | Czarny |
| Długość całkowita | 152 mm |
| Długość całkowita | 6" cal |
| Supplier Part No. | 1137PP0150BK |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Finish | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | mm |
| Długość całkowita | 6mm 152 |
| Numer produktu | 1137PP0150BK |
| Typ produktu | Twisted Ring Gate Latches |
| Dostarczany z | |
| Size | 150mm |
| Liczba elementów | szt; elem. |
| Arm Length | 150mm |