Zatyczki do uszu jednorazowego użytku (2) Tuffsafe TFF9580010K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zatyczki do uszu jednorazowego użytku (2) Tuffsafe TFF9580010K
Tuffsafe TFF-958-0010K
TFF9580010K
SM.CK016,0,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Sześciokątne zatyczki piankowe. Spełniają wymagania normy EN 352-2:1993. Dostarczane w parach, oddzielnie pakowanych w polietylenowe woreczki. Przebadane i zaaprobowane przez INSPEC. Pudełko o zawartości 200 par.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze | 1 |
| Marka | Tuffsafe |
| Cord/Band Style | Uncorded |
| Detectability | Not Detectable |
| EAN13 Barcode | 5036140210080 |
| eCl@ss Code | 40011603 |
| High Attenuation Rating | 32 dB |
| Includes | Individually Packed |
| Low Attenuation Rating | 20 dB |
| Medium Attenuation Rating | 25 dB |
| Plug Colour | Orange |
| Plug Material | Foam |
| Plug Shape | Hexagonal |
| Simplified Noise Level Reduction Rating | 29 dB |
| Standard, norma | EN 352-2:2002; Tested and approved by INSPEC |
| Sup. Part No. | TFF-958-0010K |
| Type | Disposable Ear Plugs |
| UNSPSC Code | 46181901 |