Zawias łożyskowany płaski 100x75x3mm Matlock MTL9494450K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias łożyskowany płaski 100x75x3mm Matlock MTL9494450K
Matlock MTL-949-4450K
MTL9494450K
ZAWIAS LOZYSKOWANY PLASKI 100x75x3mm Matlock
MTL-949-4450K
SM.CK016,32ZLNE
Narzędzia Cromwell
523CE
Wykończenie – polerowana lub satynowa stal nierdzewna. Stal nierdzewna gatunku 304. Jednogodzinna próba ogniowa. Trzpień ze stali nierdzewnej. Kompletny ze śrubami.
Wykończenie
Satin Stainless Steel = Satynowa stal nierdzewna
Polished Stainless Steel = Polerowana stal nierdzewna
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140055575 |
| Finish | Satin Stainless Steel |
| Wysokość | 100 mm |
| Supplier Part No. | 9494450K |
| Grubość | 3 mm |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Szerokość | 75 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | 3mm |
| Długość | 100mm |
| Materiał | Stainless Steel |
| Numer produktu | 14854 |
| Typ produktu | Ball Bearing Butt Hinges |
| Szerokość | 75mm |
| Wykończenie, powłoka | Satin Stainless Steel |