Zawias płaski z mosiądzu 100x75x3mm Matlock MTL9494480K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias płaski z mosiądzu 100x75x3mm Matlock MTL9494480K
Matlock MTL-949-4480K
MTL9494480K
ZAWIAS PLASKI Z MOSIADZU 100x75x3mm Matlock
MTL-949-4480K
SM.CK016,29,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
508
Z podwójnymi podkładkami z fosforobrązu. Trzpień z mosiądzu. Jednoroczna gwarancja.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140055605 |
| Wysokość | 100 mm |
| Supplier Part No. | 9494480K |
| Grubość | 3 mm |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Szerokość | 75 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | 3 mm |
| Długość | 100 mm |
| Materiał | Brass |
| Product Number | 14822 |
| Typ produktu | Polished Butt Hinges |
| Szerokość | 75 mm |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Phosphor Bronze |