Zawias taśmowy średni 8" 2szt. Matlock MTL9497640K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias taśmowy średni 8" 2szt. Matlock MTL9497640K
Matlock MTL-949-7640K
MTL9497640K
ZAWIAS TASMOWY SREDNI 8" (2) Matlock
MTL-949-7640K
SM.CK016,36,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dostarczane w parach. Powszechnie stosowane do podnoszenia pokryw i pułapek.
Wykończenie:
Self-Colour = Kolor własny
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070349 |
| Finish | Self-Colour |
| Długość | 203 mm |
| Długość | 8" cal |
| Supplier Part No. | 124MPP0200SC |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | mm |
| Długość | 203mm 8" cal |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 124MPP0200SC |
| Typ produktu | Medium Strap Hinges |
| Szerokość | mm |
| Wykończenie, powłoka | Self Colour |