Zawias typu T 10" do bardzo dużych obciążeń Matlock MTL9497540K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias typu T 10" do bardzo dużych obciążeń Matlock MTL9497540K
Matlock MTL-949-7540K
MTL9497540K
ZAWIAS typu 'T' DO BARDZO DUZYCH OBCIAZEN 10" (2) Matlock
MTL-949-7540K
SM.CK016,25,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bardzo duże obciążenia:
odpowiednie do stosowania przy bardzo dużych obciążeniach, takich jak, bramy w gospodarstwach rolnych. Grubość materiału do 4 mm.
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz
Self-colour = Kolor własny
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070288 |
| Finish | Galvanised |
| Długość | 10" cal |
| Długość | 254 mm |
| Supplier Part No. | 119-PP0250GV |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | Up to 4mm |
| Długość | 254mm 10" cal |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 119-PP0250GV |
| Typ produktu | Tee Hinges |
| Szerokość | mm |
| Wykończenie, powłoka | Galvanised |