Zawias typu T 12" do dużych obciążeń Matlock MTL9497390K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias typu T 12" do dużych obciążeń Matlock MTL9497390K
Matlock MTL-949-7390K
MTL9497390K
ZAWIAS typu 'T' DO DUZYCH OBCIAZEN 12" (2) Matlock
MTL-949-7390K
SM.CK016,24,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Duże obciążenia: odpowiednie do stosowania przy dużych obciążeniach, takich jak, bramy i drzwi w budynkach mieszkalnych. Grubość materiału do 3 mm
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz
Black = Czarne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070134 |
| Finish | Czarny |
| Długość | 12" cal |
| Długość | 304 mm |
| Supplier Part No. | 120-PP0300BK |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | Up to 3mm |
| Długość | 304mm 12" cal |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 120-PP0300BK |
| Typ produktu | Tee Hinges |
| Szerokość | mm |
| Wykończenie, powłoka | Czarny |