Zawias typu T 14" do bardzo dużych obciążeń Matlock MTL9497570K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawias typu T 14" do bardzo dużych obciążeń Matlock MTL9497570K
Matlock MTL-949-7570K
MTL9497570K
ZAWIAS typu 'T' DO BARDZO DUZYCH OBCIAZEN 14" (2) Matlock
MTL-949-7570K
SM.CK016,41ZLNE
Narzędzia Cromwell
Bardzo duże obciążenia:
odpowiednie do stosowania przy bardzo dużych obciążeniach, takich jak, bramy w gospodarstwach rolnych. Grubość materiału do 4 mm.
Wykończenie:
Galvanised = Galwaniz
Self-colour = Kolor własny
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140070301 |
| Finish | Self-colour |
| Długość | 14" cal |
| Długość | 355 mm |
| Supplier Part No. | 119-PP0350SC |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | Up to 4mm |
| Długość | 355mm 14" cal |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 119-PP0350SC |
| Typ produktu | Tee Hinges |
| Szerokość | mm |
| Wykończenie, powłoka | Self Colour |