Zawiasy czołowe 75mm unoszone Matlock MTL9498340K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawiasy czołowe 75mm unoszone Matlock MTL9498340K
Matlock MTL-949-8340K
MTL9498340K
75mm RISING BUTT HINGES S/COLOUR LEFT HAND (PR) Matlock
MTL-949-8340K
SM.CK016,16ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dostarczane oddzielnie, w pudełkach po 5 par.
Otwieranie:
Left Hand = Lewostronne
Right Hand = Prawostronne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140065086 |
| Wysokość | 75 mm |
| Opening | Left Hand |
| Sup. Part No. | 466-PP0075SCLH |
| Grubość | 15 mm |
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Szerokość | 45 mm |