Zawiasy czołowe 76mm unoszone Matlock MTL9498350K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawiasy czołowe 76mm unoszone Matlock MTL9498350K
Matlock MTL-949-8350K
MTL9498350K
76mm RISING BUTT HINGES S/COLOUR RIGHT HAND (PR) Matlock
MTL-949-8350K
SM.CK016,16ZLNE
Narzędzia Cromwell
Zawiasy samozamykające, które jednocześnie, przy otwarciu, zapewniają prześwit u dołu. Dostępne są w wykonaniu do otwierania lewostronnego i prawostronnego. Jednobarwne.
Dostarczane oddzielnie, w pudełkach po 5 par.
Otwieranie:
Left Hand = Lewostronne
Right Hand = Prawostronne
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31160000 |
| Producent | Matlock |
| Supplier Part No. | 466-PP0075SCRH |
| EAN13 Barcode | 5036140065093 |
| Opening | Prawy |
| Grubość | 15 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| Wysokość | 75 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Depth | 15mm |
| Długość | 75mm |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | 466-PP0075SCRH |
| Typ produktu | Rising Butt Hinges - Right Hand |
| Szerokość | 45mm |
| Wykończenie, powłoka | Self Colour |