Zawór odcinający 1/2" do węża do chłodziwa Indexa IND4477050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawór odcinający 1/2" do węża do chłodziwa Indexa IND4477050K
Indexa IND-447-7050K
IND4477050K
Zawór odcinający do węża do chłodziwa 1/2" INDEXA IND4477050K
IND-447-7050K
KC-016,47,2ZN/SM.[NM]
A moduláris hűtőfolyadék rendszer ideális hűtőfolyadékok, más folyadékok és sűrített levegő szállítására. Alkalmas az összes nedves megmunkáláshoz, szikraforgácsoláshoz és levegős rendszerekhez, 3.5 bar légnyomásig és 2.1 bar folyadéknyomásig. Az áramlás iránya könnyen és pontosan meghatározható, visszaáramlás nélkül. Az alkatrészek csereszabatosak és cserélhetők amennyiben egy bizonyos szakasz megsérül. Nem vezető és vegyszerálló acetátból gyártva. 6, 12 és 18 mm-es furattal. A tömlő kétféle - kék vagy zöld - színben kapható, a többi szerelvény narancssárga. A menetes szerelvények a BSPT-vel kompatibilisek.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/2" cal |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140087866 |
| ecl@ss | 37110290 |
| Inlet Type | In-line |
| Oznaczenie | IND-447-7050K |
| UNSPSC | 40141700 |
| Waga | 30 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green Orange |
| Hose Diameter | in. inchmm |
| Hose Length | in. inch m metre |
| Materiał | Acetal |
| Numer produktu | |
| Typ produktu | Valve |
| Waga | 30g |
| Inlet Size | |
| Rozmiar | 1/2" cal |
| Nozzle Size | in. inchmm |
| Nozzle Type | |
| Includes | Valve only |
| Bore Size | 1/2 in. inchmm |
| Additional Features | Chemical resistant Non-conductive |
| Pack Quantity | 1 szt; elem. |
| Shield Size | in. inch |