Zawór odcinający 1/4" calowy Indexa IND4476050K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zawór odcinający 1/4" calowy Indexa IND4476050K
Indexa IND-447-6050K
IND4476050K
Zawór odcinający 1/4" Indexa IND4476050K
IND-447-6050K
SM.CK016,39,1ZLNE
1/4 gwint wewnętrzny.
A moduláris hűtőfolyadék rendszer ideális hűtőfolyadékok, más folyadékok és sűrített levegő szállítására. Alkalmas az összes nedves megmunkáláshoz, szikraforgácsoláshoz és levegős rendszerekhez, 3.5 bar légnyomásig és 2.1 bar folyadéknyomásig. Az áramlás iránya könnyen és pontosan meghatározható, visszaáramlás nélkül. Az alkatrészek csereszabatosak és cserélhetők amennyiben egy bizonyos szakasz megsérül. Nem vezető és vegyszerálló acetátból gyártva. 6, 12 és 18 mm-es furattal. A tömlő kétféle - kék vagy zöld - színben kapható, a többi szerelvény narancssárga. A menetes szerelvények a BSPT-vel kompatibilisek.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/4" cal |
| Producent | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140087675 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| Inlet Type | In-line |
| Supplier Part No. | 4476050K |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 10 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green Orange |
| Hose Diameter | in. inch mm |
| Hose Length | in. inch m metre |
| Materiał | Acetal |
| Typ produktu | Valve |
| Waga | 10g |
| Inlet Size | |
| Size | 1/4" cal |
| Nozzle Size | in. inch mm |
| Nozzle Type | |
| Includes | Valve only |
| Bore Size | 1/4 in. inch mm |
| Additional Features | Chemical resistant Non-conductive |
| Pack Quantity | 1 szt; elem. |
| Shield Size | " cal |