Zbierak dwustronny kwadratowy 3/8" Kennedy KEN5825170K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zbierak dwustronny kwadratowy 3/8" Kennedy KEN5825170K
Kennedy KEN-582-5170K
Dwustronny zabierak kwadratowy 3/8"
KEN-582-5170K
Opis produktu
Chromowo wanadowe. W celu podłączenia dwóch wewnętrznych kwadratowych napędów.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140133549 |
| Kod eCl@ss | 21040211 |
| Female Drive | 3/8" calowe |
| Male Drive | 3/8" calowe |
| Długość całk./opak. | 25mm |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 10g |
KEN5825170K
DWUSTRONNY ZABIERAK KWADRATOWY 3/8" Kennedy
KEN-582-5170K
SM.CK016,8,7ZLNE
Narzędzia Cromwell