Zestaw dłut dla stolarzy 6-25mm 4szt. Senator SEN5972970K PRO25
dostępny
Cena regularna:
249,60 zł
Cena regularna:
202,93 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw dłut dla stolarzy 6-25mm 4szt. Senator SEN5972970K
Senator SEN-597-2970K
SEN5972970K
KC-016,129ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Zestaw zawiera dłuta: 6mm (1/4”), 13mm (1/2”), 19mm (3/4”) i 25mm (1”).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Dimensions | (1/4"; 6mm;) (1/2"; 13mm;) (3/4"; 19mm;) (1"; 25mm) mm |
| Długość ostrza | 100mm (4) mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanadium Alloy |
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140045576 |
| ecl@ss | 21049104 |
| Handle Length | 130mm (4) mm |
| Handle Material | Bi-material |
| Includes | (4) Chisels, canvas storage wallet |
| Protection Features | Impact-resistant; |
| Oznaczenie | SEN-597-2970K |
| Type | Wood Chisel Set |
| UNSPSC | 27111906 |