Zestaw dłut do toczenia drewna 8szt. Senator SEN5973940K SEN-597-3940K PRO25
dostępny
Cena regularna:
161,46 €
Cena regularna:
131,27 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw dłut do toczenia drewna 8szt. Senator SEN5973940K SEN-597-3940K
Senator SEN-597-3940K
SEN5973940K
SM.CK016,355ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Dimensions | 15mm x 125mm(5);20mm x 125mm;30mm x 125mm(2) |
| Długość ostrza | 125 (8) |
| Materiał ostrza | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Typ ostrza | Straight Gouge;Skew Chisel;V-parting Tool;Round Nose;Diamond Point |
| Szerokość ostrza | 15mm(5);20mm;30mm(2) |
| Brand | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140005396 |
| eCl@ss Code | 21043090 |
| Handle Length | 250 mm |
| Handle Material | Drewno |
| Includes | Wooden Presentation Case; (3)Straight Gouges;(2) Skew Chisels;V-parting Tool; Round Nose Tool; Diamond Point Tool; |
| Liczba elementów | 8 |
| Supplier Part No. | 5973940K |
| Type | Wood Turning Set |
| UNSPSC Code | 27111906 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 125mm |
| Typ ostrza | Diamond Point Round Nose Skew Chisel Straight Gouge V-parting Tool |
| Szerokość ostrza | 15 20 30mm |
| Handle Length | 250mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | Wood Turning Set |
| Liczba elementów | 8 |
| Includes | (2) Skew Chisels (3)Straight Gouges Diamond Point Tool Round Nose Tool V-parting Tool Wooden Presentation Case |
| Materiał ostrza | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Handle Material | Drewno |