Zestaw dłut płaskich rzemieślniczych 4szt. Kennedy KEN5972980K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$66.70
Cena regularna:
$54.23
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw dłut płaskich rzemieślniczych 4szt. Kennedy KEN5972980K
Kennedy KEN-597-2980K
Zestaw dłut płaskich rzemieślniczych (4 szt.)
KEN-597-2980K
Opis produktu
Dłuta rzemieślniczeUchwyty przystosowane do uderzeń młotka. Dla rzemieślników i stolarzy. Zaprojektowane by dawać dożywotnią, najwyższą jakość. Ostrza ze stopów chromowo wanadowych, utwardzane, hartowane, kute i szlifowane.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Dimensions | (1/4"; 6mm;) (1/2"; 13mm;) (3/4"; 19mm;) (1"; 25mm)mm |
| Długość ostrza | 110mm (4)mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanadium Alloy |
| Szerokość ostrza | (1/4"; 6mm;) (1/2"; 13mm;) (3/4"; 19mm;) (1"; 25mm)mm |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140016408 |
| Kod eCl@ss | 21049104 |
| Handle Length | 95mm (4)mm |
| Handle Material | Cellulose Acetate Butyrate |
| Zawiera | Hammer-blow resistant handles |
| Głębokosć całk./opak. | 75 |
| Długość całk./opak. | 305 |
| Waga całkowita | 0.95 |
| Szerokość całk./opak. | 75 |
| Protection Features | Impact-resistant; |
| Typ | Wood Chisel Set |
| Kod UNSPSC | 27111906 |
KEN5972980K
ZESTAW DLUT PLASKICH RZEMIESLNICZYCH (4 SZT) Kennedy
KEN-597-2980K
SM.CK016,125ZLNE
Narzędzia Cromwell