Zestaw do naprawy gwintów M7 x1mm 1,5D Kennedy KEN6211280K
dostępny
Cena regularna:
261,20 zł
Cena regularna:
212,36 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw do naprawy gwintów M7 x1mm 1,5D Kennedy KEN6211280K
Kennedy KEN-621-1280K
Zestaw naprawczy do gwintów M7 x1
KEN-621-1280K
Opis produktu
Nadają się do naprawy zniszczonych lub zużytych gwintów doskonałe również donowych zastosowań. Doskonałe do zastosowania w stopach i innych materiałach lekkich. Mogą być również użyte przy zamianie gwintów metrycznych na gwint wykonane w systemie angielskim (calowe) i na odwrót. 1 1/2”xśrernica w długości.
Inne długości są dostępne na życzenie. Każdy zestaw jest dostarczany z wkładkami,
gwintownikiem ręcznym ze stali HSS, narzędziem do wkładania oraz instrukcją.
Zestaw jest dostarczany w komplecie z: gwintownikiem ręcznym, narzędziem do wkładania i wkładkami. † Zawiera punktak. * Zawiera wietrło i punktak.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drill Size | 7,2mm |
| Kod EAN13 | 5036140024625 |
| Kod eCl@ss | 21043000 |
| Liczba płytek | 10 |
| Nr produktu | KEN-621-1280K |
| Rozmiar gwintu | M7x1.00* |
| Thread Type | Metric |
| Kod UNSPSC | 27112810 |
| Waga | 190g |
KEN6211280K
ZESTAW NAPRAWCZY DO GWINTOW M7.0x1mmx1.5D Kennedy
KEN-621-1280K
SM.CK016,153ZLNE
Narzędzia Cromwell