Zestaw do naprawy gwintów M8 x1,25mm 1,5D Kennedy KEN6211340K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$72.02
Cena regularna:
$58.55
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw do naprawy gwintów M8 x1,25mm 1,5D Kennedy KEN6211340K
Kennedy KEN-621-1340K
Zestaw naprawczy do gwintów M8 x1.25
KEN-621-1340K
Opis produktu
Nadają się do naprawy zniszczonych lub zużytych gwintów doskonałe również do nowych zastosowań. Doskonałe do zastosowania w stopach i innych materiałach lekkich. Mogą być również użyte przy zamianie gwintów metrycznych na gwint wykonane w systemie angielskim (calowe) i na odwrót. 1 1/2”x średnica w długości.Inne długości są dostępne na życzenie. Każdy zestaw jest dostarczany z wkładkami, gwintownikiem ręcznym ze stali HSS, narzędziem do wkładania oraz instrukcją.
Zestaw jest dostarczany w komplecie z: gwintownikiem ręcznym, narzędziem do wkładania i wkładkami. † Zawiera punktak. * Zawiera wiertło i punktak.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Drill Size | 8,3mm |
| Kod EAN13 | 5036140024649 |
| Kod eCl@ss | 21043000 |
| Liczba płytek | 10 |
| Głębokosć całk./opak. | 143 |
| Długość całk./opak. | 146 |
| Waga całkowita | 0.3 |
| Szerokość całk./opak. | 38 |
| Nr produktu | KEN-621-1340K |
| Rozmiar gwintu | M8x1.25* |
| Thread Type | Metric |
| Kod UNSPSC | 27112810 |
| Waga | 180g |
KEN6211340K
ZESTAW NAPRAWCZY DO GWINTOW M8.0x1.25mmx1.5D Kennedy
KEN-621-1340K
SM.CK016,145,6ZLNE
Narzędzia Cromwell