Zestaw docisku 2109 Indexa IND1074220K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw docisku 2109 Indexa IND1074220K
Indexa IND-107-4220K
IND1074220K
2109 CLAMP SET Indexa IND1074220K
IND-107-4220K
SM.CK016,50,3ZLNE
Części zamienne Skontaktuj się z lokalnym oddziałem aby uzyskać ceny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | S25T CTFPR 16 |
| Kompatybilny typ uchwytu | Boring Bar |
| EAN13 Barcode | 5036140284081 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Hex Drive Size | 3 mm |
| Typ produktu | Clamp Set |
| Shim Shape | 11° Triangular |
| Supplier Part No. | 1074220K |
| Rozmiar gwintu | M6x1 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | |
| Numer produktu | 2109 |
| Rozmiar gwintu | M6 x 1 |
| Typ | Clamp Set |
| Kompatybilny typ uchwytu | Boring Bar |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | S25T CTFPR 16 |
| Compatible Manufacturer Part Number | |
| Hex Drive Size | 3mm |
| Shim Shape | 11° Triangular |
| ISO Designation | |
| Kąt spirali |