Zestaw elementów mocujących 16TPI 1/2"x3/8" rowek teowy calowy Atlas Workholders ATL4251320K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw elementów mocujących 16TPI 1/2"x3/8" rowek teowy calowy Atlas Workholders ATL4251320K
Atlas Workholders ATL-425-1320K
ATL4251320K
Zestaw elementów mocujących, rowek teowy, 1/2"x3/8"X16tpi Atlas Workholders ATL4251320K
ATL-425-1320K
Opis produktu
58-sztukowy zestaw, calowe (Ilość danych elementów podana w nawiasie)Zaprojektowany w celu zaoszczędzenia czasu i rozwiązać większość problemów z zaciskami. Wykonano zgodnie z najwyższymi standardami. Wszystkie elementy są wykute i utwardzone i wykonane ze stali wysokiej jakości. Wszystkie elementy (u odróżnieniu od kołków gwintowych) są hartowane i utlenione na czarno. Wszystkie elementy pasują do pełnej gamy metrycznych i calowych szerokości rowków teowych. Zestaw zawiera stalowy stojak który może być zamontowany na ścianie lub ustawiony na powierzchni (oprócz zestawu 20-sztukowego, który jest dostarczany w kasecie drewnianej).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140016132 |
| Kod eCl@ss | 23149090 |
| Nakrętki przedłużające | 3/8” UNCx1” Long (4) |
| Flange Nuts | 3/8” UNC 7/16” (6) |
| Głębokość całk./opak. | 108 |
| Długość całk./opak. | 190 |
| Waga całkowita | 7 |
| Szerokość całk./opak. | 310 |
| Model, kod produktu | CK500375 |
| Step Blocks Adj. Range | 3/4" - 1 1/2" (4), 1 1/8" - 2 1/2" (4), 2 1/2" - 6" (4) |
| Step Clamp LxHxW | 2”x1”x1/2” (2), 3 1/2”x1 1/4”x3/4” (2), 5"x1 1/4"x7/8" (2) |
| Nr produktu | ATL-425-1320K |
| Rozmiar rowków T x Szer. x L | 1/2"x11/16"x17/32" (6) in |
| Rozmiar gwintu | 3/8" UNC |
| Kod UNSPSC | 23153402 |
| Waga | 10 kg |
SM.CK016,335ZLNE