Zestaw elementów mocujących M10 12mm rowek teowy Atlas Workholders ATL4251120K ATL-425-1120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw elementów mocujących M10 12mm rowek teowy Atlas Workholders ATL4251120K ATL-425-1120K
Atlas Workholders ATL-425-1120K
ATL4251120K
Zestaw elementów mocujących, rowek teowy, 12mmxM10 Atlas Workholders ATL4251120K
ATL-425-1120K
Opis produktu
58-sztukowy zestaw, metryczne (Ilość danych elementów podana w nawiasie)Zaprojektowany w celu zaoszczędzenia czasu i rozwiązać większość problemów z zaciskami. Wykonano zgodnie z najwyższymi standardami. Wszystkie elementy są wykute i utwardzone i wykonane ze stali wysokiej jakości. Wszystkie elementy (u odróżnieniu od kołków gwintowych) są hartowane i utlenione na czarno. Wszystkie elementy pasują do pełnej gamy metrycznych i calowych szerokości rowków teowych. Zestaw zawiera stalowy stojak który może być zamontowany na ścianie lub ustawiony na powierzchni (oprócz zestawu 20-sztukowego, który jest dostarczany w kasecie drewnianej).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140016101 |
| Kod eCl@ss | 23149090 |
| Engineers Stud LxThread L | 75, 100, 125, 150, 175, 200x30 (4)mm |
| Extension Nuts | M10x30mm Long (4) |
| Flange Nuts | M10x15mm (6) |
| Głębokość całk./opak. | 108 |
| Długość całk./opak. | 190 |
| Waga całkowita | 7 |
| Szerokość całk./opak. | 310 |
| Model, kod produktu | CK120100 |
| Step Blocks Adj. Range | 20 - 38 (4), 28 - 64 (4), 64 - 152 (4) |
| Step Blocks (Pairs) H | 28, 35, 98 |
| Step Clamp LxWxH | 55x25x12 (2), 88x25x16 (2), 128x28x19 (2)mm |
| Nr produktu | ATL-425-1120K |
| Table Slot SizexWxL | 12x18x14(6)mm |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Kod UNSPSC | 23153402 |
| Waga | 10 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Contents | Engineers Studs: (x4) 75mm x 30mm, (x4) 100mm x 30mm, (x4) 125mm x 30mm, (x4) 150mm x 30mm, (x4) 175mm x 30mm, (x4) 200mm x 30mm Extension Nuts: (x4) M10 x 30mm Long Flanged Nuts: (x6) M10 x 15mm Set Clamps: (x2) 64mm x 28mm x 12mm, (x2) 100mm x 32mm x 19mm, (x2) 150mm x 32mm x 22mm Step Blocks (Pairs): (x4) 28mm x 20mm - 38mm, (x4) 35mm x 28mm - 64mm, (x4) 98mm x 64mm - 152mm Nakrętki teowe: (x6) 12mm x 18mm x 14mm |
| Material | Steel |
| Model, kod produktu | |
| Set Size | 58 PCE piece |
| Rozmiar gwintu | M10 |
| Waga | 10kg |
| Liczba elementów | 58 PCE piece |
| System pomiarowy | Metryczny |
SM.CK016,335ZLNE