Zestaw elementów mocujących M14 16mm rowek teowy Atlas Workholders ATL4251160K ATL-425-1160K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw elementów mocujących M14 16mm rowek teowy CK160140 Atlas Workholders ATL4251160K ATL-425-1160K
- Rozmiar elementów gwintowanych: M14
- Mocowanie: rowek teowy 16mm
- Liczba elementów: 58szt.
- Waga: 12kg
Zawartość zestawu:
- Śruby: (x4) 75mm x 30mm, (x4) 100mm x 30mm, (x4) 125mm x 30mm, (x4) 150mm x 30mm, (x4) 175mm x 30mm, (x4) 200mm x 30mm
- Nakrętki przedłużające: (x4) M10 x 30mm Long
- Nakrętki kołnierzowe: (x6) M10 x 15mm
- Zestawy łap dociskowych: (x2) 64mm x 28mm x 12mm, (x2) 100mm x 32mm x 19mm, (x2) 150mm x 32mm x 22mm
- Podpory schodkowe (pary): (x4) 28mm x 20mm - 38mm, (x4) 35mm x 28mm - 64mm, (x4) 98mm x 64mm - 152mm
- Nakrętki teowe: (x6) 12mm x 18mm x 14mm
Profesjonalny 58-elementowy zestaw elementów dociskowych i mocujących do obrabiarek od firmy Atlas Workholders.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| Kod EAN13 | 5036140016088 |
| Kod eCl@ss | 23149090 |
| Śruby mocujące o długościach | 75mm, 100mm, 125mm, 150mm, 175mm, 200mm po 4szt. |
| Nakrętki przedłużające | M14x42mm, 4szt. |
| FNakrętki z kołnierzem | M14x21mm, 6szt. |
| Głębokość całk./opak. | 108mm |
| Długość całk./opak. | 216mm |
| Waga całkowita | 9,5mm |
| Szerokość całk./opak. | 367mm |
| Oznaczenie | CK160140 |
| Podpory schodkowe, regulacja | 20-38 (4szt.), 28-64 (4szt.), 64-152 (4szt.) |
| Podpory schodkowe (pary), wysokość | 28mm, 35mm, 98mm |
| Łapy dociskowe Dł x Sz x Wys | 64x28x12mm 2szt., 100x32x19mm 2szt., 150x32x22mm 2szt. |
| Nr produktu | ATL-425-1160K |
| Rowki teowe rozmiar x szerokosć x długość | 16x25x18 (6)mm |
| Kod UNSPSC | 23153402 |