Zestaw gwintowników M3-M8 HSS-E HSS-Co uniwersalne rowki proste przelotowe 6H nakrój C din 371 din376 maszynowe komplet 5szt. czarny pasek Swisstech SWT1859910X PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintowniki M3-M8 HSS-E maszynowe komplet 5szt. czarny pasek Swisstech SWT1859910X
Swisstech SWT-185-9910X
SWT1859910X
Gwintowniki maszynowe M3-M8 HSS-E komplet 5szt. czarny pasek Swisstech SWT1859910X
SWT-185-9910XSWT1859910XOpis produktu
Zestaw 5-sztukowy
Gwintowniki “czarny pasek” przeznaczone są do generalnego zastosowania w stali, stali niskostopowej, stali nierdzewnej oraz w matetiałach nieżelaznych. Wykonane wg DIN371/376. Tolerancja gwintowania 6H.
Szyjka spiralna - HSS-E Jasne wykończenie.
Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C.
Zawartość:
Skok gwintu: M3x0.5mm. Dług. gwintu: 2.5mm
Skok gwintu: M4x0.7mm. Dług. gwintu: 3.3mm
Skok gwintu: M5x0.8mm. Dług. gwintu: 4.2mm
Skok gwintu: M6x1.0mm. Dług. gwintu: 5mm
Skok gwintu: M8x1.25mm. Dług. gwintu: 6.8mmSpecyfikacja produktu:
Parametr Wartość Producent Swisstech Chamfer Plug Klasa tolerancji 6H Doprowadzenie chłodziwa External Standard, norma dot. wymiarów DIN371/376 Kod EAN13 5036140210073 Kod eCl@ss 21010210 Powłoka, wykończenie Bright Zawiera Największy rozmiar gwintownika M8 Materiał Vanadium High Speed Steel Zastosowanie do Mild Steel; aluminium; aluminium Alloys; Stal nierdzewna; Zinc; Magnesium, Grupa materiałowa M35 Liczba rowków 3 Liczba sztuk lub elementów 5 Długość całk./opak. 56; 63; 70; 80; 90mm Kolor paska Black Seria Set Type Tap Set Średnica chwytu 3.5; 4.5; 6; 6; 8mm Najmniejszy rozmiar gwintu M3 Nr produktu SWT-185-9910X Tapping Depth 7.5; 10; 12.5; 15; 20mm Typ gwintownika; typ gwintu SpiralneFlute Kierunek gwintu Prawostronny, prawy Długość gwintu 2.5; 3.3; 4.2; 5; 6.8mm Rozmiar gwintu M3x0.5; M4x0.7;M5x0.8, M6x1; M8x1.25 Rodzaj gwintu Metric Coarse Kod UNSPSC 27112806
Opis produktu
Zestaw 5-sztukowyGwintowniki “czarny pasek” przeznaczone są do generalnego zastosowania w stali, stali niskostopowej, stali nierdzewnej oraz w matetiałach nieżelaznych. Wykonane wg DIN371/376. Tolerancja gwintowania 6H.
Szyjka spiralna - HSS-E Jasne wykończenie.
Do otworów nieprzelotowych. Forma rowka wg DIN forma C.
Zawartość:
Skok gwintu: M3x0.5mm. Dług. gwintu: 2.5mm
Skok gwintu: M4x0.7mm. Dług. gwintu: 3.3mm
Skok gwintu: M5x0.8mm. Dług. gwintu: 4.2mm
Skok gwintu: M6x1.0mm. Dług. gwintu: 5mm
Skok gwintu: M8x1.25mm. Dług. gwintu: 6.8mm
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Chamfer | Plug |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Doprowadzenie chłodziwa | External |
| Standard, norma dot. wymiarów | DIN371/376 |
| Kod EAN13 | 5036140210073 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Powłoka, wykończenie | Bright |
| Zawiera | |
| Największy rozmiar gwintownika | M8 |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Zastosowanie do | Mild Steel; aluminium; aluminium Alloys; Stal nierdzewna; Zinc; Magnesium, |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Liczba rowków | 3 |
| Liczba sztuk lub elementów | 5 |
| Długość całk./opak. | 56; 63; 70; 80; 90mm |
| Kolor paska | Black |
| Seria | |
| Set Type | Tap Set |
| Średnica chwytu | 3.5; 4.5; 6; 6; 8mm |
| Najmniejszy rozmiar gwintu | M3 |
| Nr produktu | SWT-185-9910X |
| Tapping Depth | 7.5; 10; 12.5; 15; 20mm |
| Typ gwintownika; typ gwintu | SpiralneFlute |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Długość gwintu | 2.5; 3.3; 4.2; 5; 6.8mm |
| Rozmiar gwintu | M3x0.5; M4x0.7;M5x0.8, M6x1; M8x1.25 |
| Rodzaj gwintu | Metric Coarse |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
SM.CK016,316,8ZLNE