Zestaw gwintowników lewych M4x0,7 ręcznych HSS Sherwood SHR0870280P PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników lewych M4x0,7 ręcznych HSS Sherwood SHR0870280P
Sherwood SHR-087-0280P
SHR0870280P
Zestaw gwintowników lewych M4x0.7 ręczny HSS Sherwood SHR0870280P
SHR-087-0280P
SM.CK016,62,6ZLNE
Zestaw 3-sztukowy
po 1 szt: wstępny, zdzierak, wykańczak. IS0 529
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-087-0280P |
| EAN13 Barcode | 5036140185319 |
| Długość całk. | 53mm |
| Średnica chwytu | 4 mm |
| Waga elementu | 6 g |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Number of Taps | 3 |
| Rozmiar gwintu | M4x0.75 |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość części gwintowanej | 13mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Left Hand |
| Class of Fit | 6H |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Smallest Tap Size |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | mm |
| Product Number | |
| Średnica chwytu | mm |
| Długość części gwintowanej | mm |
| Rozmiar gwintu | |
| Liczba elementów | 3 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |