Zestaw gwintowników lewych M5x0,8 ręcznych HSS Sherwood SHR0870330P
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników lewych M5x0,8 ręcznych HSS Sherwood SHR0870330P
Sherwood SHR-087-0330P
SHR0870330P
Zestaw gwintowników lewych M5x0.8 ręczny HSS Sherwood SHR0870330P
SHR-087-0330P
SM.CK016,66,5ZLNE
Zestaw 3-sztukowy
po 1 szt: wstępny, zdzierak, wykańczak. IS0 529
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa | 6H |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140185333 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 58mm |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Smallest Tap Size | |
| Supplier Part No. | SHR-087-0330P |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Lewy |
| Długość części gwintowej | 16mm |
| Rozmiar gwintu | M5x0.8 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 9 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | mm |
| Średnica chwytu | mm |
| Długość części gwintowej | mm |
| Rozmiar gwintu | |
| Liczba elementów | 3 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | mm |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |