Zestaw gwintowników lewych M8x1,25 ręcznych HSS Sherwood SHR0870410P PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników lewych M8x1,25 ręcznych HSS Sherwood SHR0870410P
Sherwood SHR-087-0410P
SHR0870410P
SM.CK016,75,8ZLNE
po 1 szt: wstępny zdzierak, wykańczak. IS0 529
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140185371 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całk. | 72mm |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Smallest Tap Size | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Left Hand |
| Długość gwintu | 22mm |
| Rozmiar gwintu | M8x1.25 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 26 g |