Zestaw gwintowników ręcznych 1"x8 BSW HSS calowych Sherwood SHR0851450D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych 1"x8 BSW HSS calowy Sherwood SHR0851450D
Sherwood SHR-085-1450D
SHR0851450D
SM.CK016,384,4ZLNE
Zawartość (po 1 szt.): wstępny zdzierak, wykańczak.
Wymiary gwintowników zgodne z ISO 529
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 2B |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140182226 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całk. | 130mm |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 18mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 14mm |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 22mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość gwintu | 45mm |
| Rozmiar gwintu | 1"x8 |
| Standard gwintu | BSW |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 269 g |