Zestaw gwintowników ręcznych 3/8"x19 BSPF HSS calowych Sherwood SHR0852030D PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych 3/8"x19 BSPF HSS calowy Sherwood SHR0852030D
Sherwood SHR-085-2030D
SHR0852030D
Zestaw gwintowników ręcznych 3/8"x19 BSPF calowy HSS Sherwood SHR0852030D
SHR-085-2030D
SM.CK016,157,1ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Zestaw 3-sztukowy
Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa | 2B |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140182516 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 21mm |
| Średnica chwytu | 12.5 mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 10mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-2030D |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 15.25 mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 21mm |
| Rozmiar gwintu | 3/8"x19 |
| Typ gwintu | BSPF |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 75 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 21mm millimetre |
| Średnica chwytu | 12.5mm |
| Długość części gwintowej | 21mm millimetre |
| Rozmiar gwintu | 3/8" x19 |
| Liczba elementów | 3 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 10mm |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Typ gwintu | BSPF |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |