Zestaw gwintowników ręcznych M1 x0,25 HSS Sherwood SHR0850100D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych M1 x0,25 HSS Sherwood SHR0850100D
Sherwood SHR-085-0100D
SHR0850100D
Zestaw gwintowników ręcznych M1 x0.25 HSS Sherwood SHR0850100D
SHR-085-0100D
SM.CK016,110,6ZLNE
Opis produktu
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529.(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Zestaw 3-sztukowy
Zawartość (po 1 szt.): wstępny zdzierak, wykańczak
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140178700 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Długość całk./opak. | 38.5mm |
| Średnica chwytu | 2,5mm |
| Długość gwintu | 5.5mm |
| Rozmiar gwintu | M1.0x0.25 |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 3g |