Zestaw gwintowników ręcznych M12 x1,5 HSS Sherwood SHR0850475D PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych M12 x1,5 HSS Sherwood SHR0850475D
Sherwood SHR-085-0475D
SHR0850475D
Zestaw gwintowników ręcznych M12 x1.5 HSS Sherwood SHR0850475D
SHR-085-0475D
SM.CK016,93,4ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Zestaw 3-sztukowy, Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-0475D |
| EAN13 Barcode | 5036140180567 |
| Square Size Across Flats | 7.10 mm |
| Długość całk. | 89mm |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 10.50 mm |
| Waga elementu | 48 g |
| Standard gwintu | ISO Metric Special Pitch |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Number of Taps | 3 |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość części gwintowanej | 29mm |
| Średnica chwytu | 9 mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 6H |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Smallest Tap Size | |
| Rozmiar gwintu | M12x1.5 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 89 mm |
| Product Number | |
| Średnica chwytu | 9 mm |
| Długość części gwintowanej | 29 mm |
| Rozmiar gwintu | M12.0 x 1.50 |
| Liczba elementów | 3 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |