Zestaw gwintowników ręcznych M16 x1 HSS Sherwood SHR0850515D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych M16 x1 HSS Sherwood SHR0850515D
Sherwood SHR-085-0515D
SHR0850515D
Zestaw gwintowników ręcznych M16 x1 HSS Sherwood SHR0850515D
SHR-085-0515D
SM.CK016,142,5ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Zestaw 3-sztukowy, Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa | 6H |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140180871 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 102mm |
| Średnica chwytu | 12.50 mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 10mm |
| Supplier Part No. | SHR-085-0515D |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 15mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 32mm |
| Rozmiar gwintu | M16x1 |
| Typ gwintu | ISO Metric Special Pitch |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 96 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 102mm |
| Średnica chwytu | 12.5mm |
| Długość części gwintowej | 32mm |
| Rozmiar gwintu | M16.0 x 1.00 |
| Liczba elementów | 3 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | mm |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |