Zestaw gwintowników ręcznych M20 x2 HSS Sherwood SHR0850565D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych M20 x2 HSS Sherwood SHR0850565D
Sherwood SHR-085-0565D
SHR0850565D
SM.CK016,252,4ZLNE
Zestaw 3-sztukowy zawartość (po 1 szt.): wstępny zdzierak, wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140181250 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Finish/Coating | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całk. | 112mm |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 11.20 mm |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 18mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość gwintu | 37mm |
| Rozmiar gwintu | M20x2 |
| Standard gwintu | ISO Metric Special Pitch |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 132 g |