Zestaw gwintowników ręcznych M30 x2 HSS Sherwood SHR0850650D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych M30 x2 HSS Sherwood SHR0850650D
Sherwood SHR-085-0650D
SHR0850650D
KC-016,598,1ZN/SM.[NM]
Zestaw 3-sztukowy, Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 | 5036140181731 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Number of Taps | 3 |
| Długość całkowita | 127mm |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Smallest Tap Size | |
| Square Size Across Flats | 16mm |
| Oznaczenie | SHR-085-0650D |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 28mm |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 37mm |
| Rozmiar gwintu | M30x2 |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 366 g |